खोकना महोत्सब विशेष


नयाँ वर्ष संगै नेपाल पर्यटक वर्ष २०११ विधिवध रुपमै शुरु भयो | आज हामीलाई प्राप्त जानकारीअनुसार यहि मिति सन् २०११ जनुअरी १५ देखि १७ तारिखसम्म खोकनामा महोत्सब शुरु हुदैछ | यसै उपलक्षमा हामीले सबै साथीभाईहरुको साथ पाएको खण्डमा हामी  आफुले सक्दो  रुपमा छिटो र सरल तरिकाले उक्त महोत्सबको विशेष कभरेज ब्लग पोस्ट गर्नेछौं | हामीलाई आशा छ, खोकनाबासि साथीभाई तथा अन्य महानुभावहरूले यसमा सुचना, फोटो, भिडियो आदि पठाएर सहयोग गुर्नुहुनेछ, जसले गर्दा विदेशमा रहेका हाम्रा खोकना -प्रेमी साथी-संगीहरूले पनि मज्जा लिन पाउनेछन् | धन्यवाद

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.